خصوصی
۸

لیست آثار خصوصی محمدرضا شجریان – ۱.۴

8 دیدگاه در “لیست آثار خصوصی محمدرضا شجریان – ۱.۴

  1. با عرض سلام و خسته نباشید
    ادمین عزیز با این اوصاف حالا ما که هیچ اثر خصوصی ای از استادن نداریم چطور باید این آثار رو بدست بیاریم.باور کنین اگه داشتم حتما با دل وجان تقدیم میکنم و در اختیار دیگران قرار میدادم چون اگر من الان اثری دارم به خاطر اشتراک گذاری دیگرانه.لااقل قیمت روش بذارین مطمئن باش من خودم هر قیمتی بذارین میخرم.به نظر من این بهتره.به هرحال شما این وبلاگ رو ساختین که این آثار رو به اشتراک بذارین.

  2. مدیر محترم سایت .من چد تا اثر قابل توجه دارم . نسخه کامل تصویری ترانه سوگند که همه جا ناقصش هست. مصاحبه بعد از کنسرت فستیوال بیت الدین با کیفیت عالی که خودمم ضبط کردم . فیلم اجرا در محفل خصوصی در تبریز.فیلم اجرای تکنوازی استاد سعید هرمزی.فیلم تلاوت قران البته غیر از همین که شما گذاشتین (ربنا).فیلم اجرایی از سیامک شجریان.فیلم کنسرت چهره به چهره ( ۳ اجرا . دوفیلم سیاه سفید یکی رنگی) وچند تا اجرای خصوصی دیگه .البته کیفیت پایین هستن.و چد تا اجرای فوقالعاده با استاد بدیعی.که یکیشون رو من دست کسی نشنیدم.

  3. دوستان عزیز با سپاس و قدردانی بسیار یه خاطر زحمتی که برای جمع آوری آثار خصوصی استاد می کشید می خواستم اشتباهی را که در یکی از این آثار دیدم تصحیح کنم. نوازندۀ ویلن در آلبوم “بیابان عشق” در شوشتری استاد علی تجویدی است که به اشتباه استاد حبیب الله بدیعی ذکر شده است. من سال ها ست که به نوازندگی این استادان گوش کرده ام و با آرشه های آنان زندگی کرده ام , و با قطع و یقین می توانم بگویم که نغمه های ویلن این اثر کار آرشۀ استاد علی تجویدی است. باقی و برقرار باشید و کوششتان مستدام باشد.

  4. با درود و سپاس از زحماتتان و اشتراک گذاری این آثار ارزشمند.اجرای ساغر می استاد شجریان را قبلا با کیفیت بهتری شنیده بودم.خواهشمند است در صورت امکان و وجود فایلی با کیفیت بالاتر به اشتراک بگذارید.با سپاس مجدد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

کانال تـلـگرام خصـوصـی