خدمت جانان – اجرای خصوصی جلیل شهناز، درویش حسن خراباتی و حسین تهرانی

خدمت جانان - اجرای خصوصی جلیل شهناز، درویش حسن خراباتی و حسین تهرانی

خدمت جانان – اجرای خصوصی جلیل شهناز، درویش حسن خراباتی و حسین تهرانی

سپاس فراوان از بهنود بابت ارسال و سینا بابت پالایش و طراحی کاور این اثر

بیات ترک و ابوعطا

hashiye

دانلود با لینک مستقیمدانلود از مدیافایر

پخش آنلاین اجرای خصوصی خدمت جانان

پالایش و کاور: سینا مهدویان

دریافت از کانال تلگرام

 آموزش دانلود

hashiye

(این پست کلا ۱,۱۵۰ بار دیده شده که ۱ بار آن برای امروز بوده)

2 thoughts on “خدمت جانان – اجرای خصوصی جلیل شهناز، درویش حسن خراباتی و حسین تهرانی

  1. از انجا که رسم ادب حکم میکنه سلام عرض میکنم خدمت گردانندگان این سایت(خصوصی)
    نمیدونم من ادبیات بلد نیستم و معنی کلمه خصوصی رو نمیدانم یا این که در این دنیای وانفسا این شده یکی از راه های درامد و جلب توجه و به قوله خود ابن افراد کار فرهنگی کردن. تمنا میکنم شما مرا حالی کنید که اگر کسی دزدی کرد من میتوانم برم همان کار رو با او انجام بدم بعد یه اسم در اخر هر کار بیارم بگم منبع اونها هستن یعنی اونا دزدیدن گذاشتن تو اینترنت ما هم با ذکر نام منبع از خود رفع مسولیت میکنیم. واقعا این کار فرهنگی کردن شماست و اگر اسم این کار دقیقا دزدی نیست شما بنده رو راهنمایی کنید تا ما معنی فرهنگ رو یاد بگیریم. شاید اشتباه به ما اموزش دادن؟ولی من به شما خواهم گفت بدونه هیچگونه رو درواسی میگم شما دزد نیستید شما شاه دزد و مال خر هستین. مگر ممکنه هر چیزی که ادم جایی دید برداره و یه اسم بزاره در انتها بگه یعنی من نبودم دستم بود و …….
    این زالو هایی مانند شما هستن که مملکت رو به اینجا رسوندن که از اون فرهنگ غنی چیزی مانند یک پارچه پاره پاره باقی مانده و در سراشیبی دست و پا میزنیم.خوب این هم خود هنریست هر کس که نمیتونه به این راحتی و بدونه اجازه ازصاحب اثری یا مالی رو دزدیدو در دسترس عموم قرار بده و اخر سر بگن ما داریم کار فرهنگی انجام میدیم. اینجور نماند و اینجور نیز نخواهد ماند.در اخر میخوام عرض کنم نمیتونم از مردم کشورم بخوام که برای شما ها تره هم خورد نکنند و بخاطر اینکه فلان اثر رو مجانی گوش یا دانلود کنند برن از فلان سایت این کار رو بکنن اما هموطن اگر هنوز قدری مرام و معرفت درونتون باقیست این زالو ها رو حمایت نکنید و یکبار برای همیشه بدونید که این افراد باعث نابودی موسیقی ناب و ملی کشور ما هستن و انقدر دیگران رو مقصر ندونیم و یه نگاه به رفتار و اعمال خودمون بندازیم. شما مردم عزیز رو به پرودگار میسپرم و براتون بهترین ها رو ارزو میکنم.
    وشما صاحبان این بنگاه های دزدی چه خصوصی چه غیره خصوصی زیر و پشت هر نامی که پنهان شده اید رو لعنت خدا بر شما باد. علیرضا شهناز یکشنبه دوم اردیبهشت٩٧.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *