کنسرت تصویری سالار عقیلی و گروه راز ونیاز – ملبورن استرالیا

کنسرت تصویری سالار عقیلی

کنسرت تصویری سالار عقیلی و گروه راز و نیاز – ملبورن استرالیا

آواز: سالار عقیلی
دف: حریر شریعت‌زاده
تنبک: کامران منتظری
نی: فردین لاهورپور
تار: بهزاد رواقى
کمانچه: آرش کامور
بربط: حسین بهروزی‌نیا
سنتور: ؟

hashiye

دانلود با لینک مستقیمدانلود از مدیافایر

پخش آنلاین کنسرت تصویری سالار عقیلی :

دریافت از کانال تلگرام

 آموزش دانلود

hashiye

سالار عقیلی خواننده و سرپرست گروه راز و نیاز با ابراز رضایت از اعضای گروهش. در گفتگو با خبرنگار موسیقی ایرانیان گفت: کنسرت های بسیار خوبی‌ در کانادا و آمریکا داشتیم. به خصوص که این بار گروه راز و نیاز میزبان بهترین نوازنده ی بربط ایران یعنی‌ آقای حسین بهروزی‌نیا بود. و کار رنگ و بوی دیگری گرفته بود، در آینده ای نزدیک هم چند کنسرت با آقای حمید متبسم در کانادا خواهیم داشت. و همچنین در حال هماهنگی تور کنسرت برای اجرای آلبوم مایهٔ ناز در کانادا و آمریکا طی سال آینده هستیم.

وی در ادامه افزود: بعد از مدت ها در تهران نیز کنسرت عمومی خواهیم داشت. که این کنسرت با نام «پرواز پرنده پاییز» طی روزهای ۱۱ و ۱۲ آذر ماه در سالن همایشهای برج میلاد و با آهنگسازی آقای نوید دهقان و همراهی گروه قمر برگزار خواهد شد.

حسین بهروزی‌نیا هم که به عنوان نوازنده در تور کنسرت های راز و نیاز، سالار عقیلی و گروهش را همراهی کرده بود. در گفتگو با خبرنگار موسیقی ایرانیان گفت:

این تور یک تجربه‌ بزرگ برای من به عنوان موزیسین و هماهنگ کننده برخی‌ از کنسرتها در خارج از کشور بود. و با تمام شدن این تور مشخص شد که هنرمندان و نوازندگان جوان و توانایی به عرصه ی موسیقی ایران پا گذاشته اند.

که بر همین اساس آینده ی موسیقی ایران را روشن می بینم. و باید گفته شود که ایرانیان مقیم خارج از کشور با کار این هنرمندان از نزدیک آشنا شدند. و مشخصا در آینده استقبال وسیعتری از موسیقی ایران در کنسرتهای خارج از کشور خواهد شد.

(این پست کلا ۱۸۰ بار دیده شده که ۱ بار آن برای امروز بوده)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *