نسخه‌ی جدید ردیف نوازی میرزاعبدالله، اجرایی از حسین علیزاده منتشر شد

نسخه‌ی جدید ردیف نوازی میرزاعبدالله، اجرایی از حسین علیزاده منتشر شد

نسخه‌ی جدید ردیف نوازی میرزاعبدالله، اجرایی از حسین علیزاده منتشر شد

نسخه بین‌المللی مجموعه «ردیف نوازی» ردیف میرزا عبدالله به روایت نورعلی برومند و اجرای تار حسین علیزاده در قالب هفت آلبوم توسط مؤسسه «تار و پود» در فروشگاه‌های دیجیتالی معتبر جهان پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

انتشار این مجموعه در حالی است که اولین دوره انتشار آن توسط مؤسسه فرهنگی هنری «ماهور» به مدیریت محمدموسوی سال ۱۳۷۱ صورت گرفته بود. و اکنون با تغییراتی در دسترس شنوندگان قرار گرفته است.

به گزارش مهر،در توضیح این مجموعه آمده بود.: «ردیف کامل میرزا عبدالله به روایت نورعلی برومند با اجرای تار حسین علیزاده که اجرای آن با سه تار نیز قبلاً به صورت پنج سی‌دی جداگانه منتشر شده بود. به معرفی میرزا عبدالله، نورعلی برومند و حسین علیزاده می‌پردازد. بخش دیگر آلبوم به قلم حسین علیزاده، مفاهیم ردیف، دستگاه، گوشه، نقش گوشه‌ها و برخی اصطلاحات مربوط به ردیف را توضیح می‌دهد. و سی گوشه مشترک در دستگاه‌ها و آوازهای ردیف میرزا عبدالله را، با ارائه نت نوشت آنها، معرفی می‌کند.»

این هفت آلبوم را میتوانید در اینجا بشنوید:

شورماهورسه‌گاه و چهارگاهنوا و راست‌پنج‌گاه

همایون و بیات اصفهانابوعطاگوشه‌های مشترک

(این پست کلا ۴,۰۰۵ بار دیده شده که ۱ بار آن برای امروز بوده)

3 thoughts on “نسخه‌ی جدید ردیف نوازی میرزاعبدالله، اجرایی از حسین علیزاده منتشر شد

  1. سلام و درود فراوان
    از سایت زیبای شما سالیانی ست که بهره می برم و عرض ادب و تشکر فراوان دارم از شما – اما این مجموعه استاد علیزاده رو نتونستم دانلود کنم راهنمایی میکنید لطفا ؟ ممنونتان هستم همیشه – بهمن رحمتی مازندران – نور – یکشنبه اول تیر ماه ۹۹

    1. درود سلامت باشید
      این مجموعه چون به صورت رسمی منتشر شده اجازه نداریم توی سایت برای دانلود قرار بدیم ولی از سایت اسپاتیفای میتونید به راحتی بشنوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *